Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autósiskolák többsége...

Az autósiskolák többsége miért Kispesten teszi le a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés

Sokat járok arra és azt vettem észre, hogy sok autósiskola tart forgalmi órát vagy vizsgázik. Tudom, a vizsgaközpont ott van, de a 11. kerületben is van, ennek ellenére nem sok tanulóvezetőt látok abban a kerületben.

Év elején hallottam, hogy változott a forgalmi vizsga: 50 perces lett és csak 2 parkolást kell végrehajtani. Ennek az oka az lehet, hogy nehéz parkolóhelyet találni. Nem tudom, hogy a változásnak van-e köze, hogy egy helyen, pont Kispesten vizsgázzanak le, hogy ne fussanak ki az időből vagy mi.

És azért is kérdezem, mert a választ keresve erre bukkantam:

[link]

Azt se tudom, hogy ez érvényes-e még.



2018. márc. 10. 13:10
 1/1 anonim válasza:

Én is ott fogok vizsgázni majd, és én sem értettem miért.

Egy magyarázatot találtam: ott van villamos, közel az autópálya, az Üllői úton elég nagy a forgalom is, sőt, még vasúti átkelővel is lehet találkozni, egyszóval mindenre van lehetőség. Aztán nem biztos, hogy így van, vagy ez a jó magyarázat, de a saját logikám szerint erre tudtam csak következtetni.

2018. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!