Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyerges billenccsel homokszáll...

Nyerges billenccsel homokszállítás, milyen hátulütői vannak?

Figyelt kérdés

Általában cégeknél mi a bevett módszer erre, szénerőműhöz bányába napi szinten elég sok forduló, műszak végén mosás, lapátolás, ilyenek tartoznak a munkához?

Köszönöm.



2018. márc. 16. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban rongálódó gumik, futómű, nagyobb terhelés, több szeriz. Olaj, légszűrő, stb. Fogyasztás.
2018. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A munkakörülményekre gondoltam, de köszi.
2018. márc. 16. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy nyerges nagyon könnyen ottmarad bárhol, ha nem 4x4 a vontót (esetleg 6x4, 6x6) ez az egyik veszélye, a másik, hogy ésszel kell billenteni, nagyon magasra emeli a plató elejét, vigyázni kell, ne dőljön fel...


Ja meg, ha olyan helyen játsz, akkor lehet minden alkalommal amikor kimész az aszfaltútra akkor takarítani kell.

2018. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan az esetek 100%-ban túl vannak pakolva ezek a gépek, igazából a konstrukció is el van rontva, mert annyi homok, sóder, stb rájukfér, amivel már jóval túllépi a megengedett súlyt. Amit a cégek ki is használnak, de a stressz állandóan a sofőrt éri, hogy mikor szivatják meg a rendőrök..

Amúgy nem is lenne olyan vészes, jó, mert pakolni nem igazán kell, de elég nagy a hajtás, egyes napokon pangás van, de ha valami nagy építkezés van, és egy nap 1000-szer kéen fordulni, akkor bizony állandóan jön a telefon, hogy hol vagy már..

2018. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam rá, de a környéken több bilencses is müködik, es azt látom, hogy mindenki a billencseseket szedi ki. Direkt ezért lett ilyen ellenörző öböl építve....

Én csak akkor csinálnám ha acég mindrn büntit állna, nekem nem kerúlne egy fillérembe se....

2018. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a billencseket szedik ki akik nincsenek benne a "körben" Vannak cégek akiknek az autóit meglátja a KPMes és elfordul, hogy ne kelljen kiintenie
2018. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Pontosan így van, csak na, nem akartam ezt leírni fennebb.

2018. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!