Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit reagáltatok volna ilyen...

Mit reagáltatok volna ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Csupán autóban ülve,várakozás közben láttam.

A Dob utcában egy rakodási területen álló Jaguar luxusautóban nyomkodta egy fickó a telefonját.Jött egy kisteherautó, nem fért be mögé, a teherautó sofőrje kiszállt, láttam,hogy mutogat, beszélgetnek.

Aztán visszaült a kisteherautós, és 15 méterrel előrébb felállt a járdára.

Durván 10 perc alatt le is pakolt, elment.

Aztán ahogy elment rá 2 percre jött vissza lelassított a rakodási terület mellett, és az anyósülésnél lehúzta az ablakot, majd láttam,hogy valamit kidob.Aztán ahogy tovább hajtott, már látható volt,hogy a Jaguar első,és oldalsó ablaka tiszta fehér, vagy joghurtot vagy tejfölt dobott rá a furgonból, a földön lévő műanyag doboz ,és az autón lévő tartalom alapján legalább 500 ml-es kiszerelésűt.

Nem is hittem a szememnek,hogy van ilyen.A Jaguáros spriccelt az első ablakára, letörölte, de a baloldali ablaka is totál olyan volt.Ezután 1 percet még eltöltött ott, és ment ő is.


Feltételezem,hogy nem engedte oda a furgont, az meg berágott, de még csak hasonlót sem láttam idehaza, megdöbbentett,hogy ilyen megesik nálunk is.

Nem tudom én mit szóltam volna hozzá, nyilván nem tetszett volna, de azért a furgonos is megért egy misét.


2018. márc. 21. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ha szólnak, arrébb megyek. Ha én szólok és nem megy arrébb, nem érdekel. Arra azért kiváncsi vagyok, milyen szöveget nyomott a furgonos neki? Csak mert ha szépen kérnek valakit, az általában odébbmegy. Nem ítélkezem de tartok tőle itt a furgonos volt a ludas.
2018. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hallottam, meg nem is figyeltem, csak feltűnt,hogy beszélgetnek.Akkor még nem sejtettem a végét.
2018. márc. 21. 21:48
 3/6 anonim válasza:
83%

Èn a furgonos mellett vagyok.

Tudom parszt,bunkó,jellemtelen,idióta vagyok.

De az igazsàgèrzetem az viszont nagy!

2018. márc. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kellenek az ilyen emberek. a parasztot nevelni kell, ha mindent ráhagysz csak még parasztabb lesz
2018. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jaguáros örüljön, hogy nem egy féltéglára volt kötve a joghurt
2018. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Mit reagáltam volna? Max ülök és figyelem, milyen az, amikor két tulok találkozik. Igen, tudom hogy itt mindenki szerint a furgonos pártjára kellene állni.

Ezt azzal bakterolta el, hogy a legnagyobb nyugalommal felállt a járdára, így bizonyítva, hogy a mások közlekedésének szabálytalan megállással való akadályozását ő is természetesnek tartja.

Szóval szépen egymásra találtak...

2018. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!