Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mögöttem jött a rendőr,...

Gyuri69 kérdése:

Mögöttem jött a rendőr, megbüntethet?

Figyelt kérdés
Országúton éjjel mögöttem jött egy kocsi, kb 100-105km/h-val mehettem,4-5km-en keresztül. Egy kereszteződésnél kanyarodósávba meg kellet hogy álljak, és akkor láttam hogy végig egy rendőr jött mögöttem, aki aztán egyenesen tovább ment. Számíthatok így büntetésre? Megtud így büntetni hogy nem állított meg?

2018. márc. 23. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog valószínűleg.
2018. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne aggódj , annak más dolga volt ! Ha akart volna valamit , akkor megállít .
2018. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. ha gond lett volna levillognak
2018. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rég levillogott volna ha meg akar büntetni. Nyilván akkor éjjel nem akart ezzel szöszölni mert az is lehet hogy ki volt neki adva hogy menjen el A-ból B-be azon az útvonalon járőrözés céljából, és ennyi. Ha meg akart volna büntetni rég levillogott volna. Sokszor a rendőrök nem foglalkoznak ezzel főleg ha nem csinálsz akkora bakit amit már nem nézhet el semmi szín alatt sem. Persze ez a gyorshajtás sem elnézendő dolog, de ugye bizonyítani nem tudta volna hogy miért büntet meg, amivel saját magát sározta volna be, mert fellebbezhetsz ami azzal jár hogy utána néznek hogy hol van erről fotó, vagy bármi más dokumentum ami igazolja hogy te gyorsan mentél, és nem az van hogy csak a rendőr állít ilyet.
2018. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:

én fordítva szoktam.

faluban megy előttem villogó nélkül rendőr autó 65el akkor én is megyek ugyan úgy mögötte annyival.

de autóútnál is kereszteződésénél 60-ra kellene lassítani,ő sem lassított annyira én sem.

még sosem volt ilyenből problémám.

2018. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!