Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolási bírságot kaptam...

Erikaher kérdése:

Parkolási bírságot kaptam Firenzéből,9 hónap távlatából. Korábban nem kaptam semmit, ez az első levél, megbüntethetnek még ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Firenze széle, odajött egy pasi, kérdezte mennyi időt leszünk, mondtuk 3 órát. Elkért 10 eurót és adott egy sajtcetlit. Alighanem hajléktalan volt, aki így nyúlta le a külföldi turistát... Bizonyítani nem tudom. az ajánlott levélért még nem mentem el (mi más lenne Firenze városától mint parkolási bírság,)egyáltalán átvegyem? Mi a következménye, ha nem veszem át?
2018. ápr. 5. 14:37
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
A következmenye az hogy az összeg szep lassan többszörösére rosszabb esetben sokszorosara novekszik,amit előbb utobb be fognak hajtani rajtad.
2018. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha parkolási bírság, az olyan 50 euró magasságában lesz.

De lehet ezen kívül még más szabálysértési ügy (gyorshajtás, piros lámpa, stb) is, én átvenném a helyedben. EU-n belül behajtják így vagy úgy, csak a többszörösét.

2018. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vedd át, mert így agyrém. aztán meglátod...
2018. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!