Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorhajtásos fotón minek kell...

Gyorhajtásos fotón minek kell látszani hogy beazonosítható legyen az autó?

Figyelt kérdés
A kapott fényképek éjszaka készültek fix ellenörző kapu által. A képen kivehető a rendszám és talán a típus de a sötétnek köszönhetően a szín nem! Hivatkozhatnék-e arra hogy nem az én autóm hanem valaki azonosítót hamisított?(erre cikket találtam de ott a tipus sem derül ki a fotóról)

2018. ápr. 13. 09:14
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem csak annyi kép készül, amennyit látsz, azaz más szögből esetleg nem látszik a rendszám, de pl kivehető a szín. Tehetsze feljelentést a hamisítás miatt, de annak nincs halasztó hatálya a fizetésre (azaz a bírságot ki kell fizetned). Ha viszont kiderül, hogy biztosan te voltál, akkor még a hatóság félrevezetése is játszik.
2018. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
5%
Na ez már még a tipikus magyar proli kérdés iskolapéldája......hogy csibaltal valami szabalytalant amire ki is jött a bírság,de mar a trükközés megy,hogy hogyan lehetne megúszni vagy elcsalni a befizetest!Amugy ha tényleg ennyire hülye vagy hogy neked egy 30000-es birság megérne annyit hogy bírósági ügyet csinálsz belőle a hatóság félrevezetésével stb stb akkor hivatkozzál nyiugodtan erre.....ha szerencséd van a végén csak felfüggesztetett kapsz majd érte..........
2018. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves D. Brasco!

Információt kértem nem kritikát vagy személyeskedést!!! Ha nem akarsz vagy tudsz rendes választ adni nem fontos válaszolnod,nem haragszom meg érte!!!

Egyébként az a 30000 az éppen 45000,és mivel bérminimumot kapok a 120000-ből ez igen érzékenyen érint.

2018. ápr. 13. 10:09
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
0%
Nem személyeskedés volt amit írtam....csupán tények!
2018. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, nem jobb érzés egyenes gerinccel elmenni a postára, elismerve a hibádat és ha nehezen is, de kicsengetni a lóvét?


Természetesen lehet vitatni a büntetést és próbálkozni, de csak miután kifizetted. Legfeljebb visszakapod később. De hazudni nem érdemes, mert börtönévekkel is jutalmazhatják.

2018. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!