Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit keres valójában egy...

Mennyit keres valójában egy mozdonyvezető?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta, hogy meg kéne próbálni ezt a pályát, mivel hallani, hogy viszonylag jók a fizetések.

Viszont úgy közvetlen ismerősöm vagy bárki akitől lehetne informálódni nem igazán van.


Tudom, interneten ott vannak az adatok, de véleményem szerint ez olyan mint, hogy az átlagkereset 190.000Ft, szóval erősen sarkított adatok.


Aki esetleg mozdonyvezető vagy tud személyesebb információkat tudna ebben segíteni, hogy átlagosan mennyit kapnak egy hónapra?



2018. máj. 10. 02:31
 1/6 anonim válasza:
44%
Ismertem elég sok vasutast, a mozdonyvezetők sokat keresnek, viszont épp ezért kizárólag protekcióval lehet bekernülni (= igen magas beosztású MÁV-os rokon, csókos, ilyesmi).
2018. máj. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság, amit az első írt. Munkaerőhiány van a mozdonyvezetőknél is, ha alkalmas ember jelentkezik, azonnal felveszik. Gysevhez és MÁVhoz is.
2018. máj. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, hol élsz? Nem tűnt mèg fel, hogy amíg a kormány szavakban mindenféle migrációt hisztérikusan ellenez és nem tesz érdemi lépéseket a szakképzés illetve az oktatási rendszer fejlesztésére vagy a területi egysnlőtkenségek felmszámolására, az országban szinte minden területről elfogytak a szakemberek? A vasút sem kivétel, a megkévő állományt nagyon hajtják és aki alkalmas, szinte rögtön mehet is a tanfolyamra.
2018. máj. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
És akkor az első felébred, hogy bilibe lóg a keze.
2018. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas hiàny van. Nem tűnt fel hogy folyamatosan mondják a hangosba az állomásokon hogy embert keresnek?

Közeli ismerősöm mozdonyvezető, szinte az összes típusra van vizsgája, a fizetése a ledolgozott óráktól függ de általában heti 5x 12 óra munkával 400 felett keres nettóban. Ez biztos infó mert láttam a fizetési papírját. Engem is folyamatosan be akar szervezni Flirtre, ott 250-300 nettó a fizetés.

2018. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Én meg azt hallottam, hogy jelentkezik 100 ember és 2-3 alkalmas a tanfolyamra, mert annyira szigorú feltételeik vannak.
2018. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!