Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C-E kategória rutin, hogy van ez?

C-E kategória rutin, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Van hogy rámpára tolatás jobbról és balról igaz?

Ha jobbról kell rá tolatnom akkor igaz a jobb oldaláról közelitem meg? Tudom hülyén hangzik a kérdés de még nem csináltam ilyet és gondoltam előtte utána nézek. Le töltöttem a vizsgalapot amin 2 oldalról van a megközelítés, vagyis a jelölésből az látszik . És most zavar van a fejembe. Léci csak normális választ adjatok :)

Kösz szépen előre is.



2018. máj. 16. 21:44
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Ne görcsölj ezen feleslegesen. Az iskola arra törekszik hogy levizsgázz, nem arra hogy megtanulj tolatni, azt majd munka közben megtanulod. Emiatt, ahol én jogsiztam, ott a tandemen be volt jelölve hogy meddig szabad törni, illetve a rutinpálya is olyan volt hogy csukott szemmel megcsinálsz mindent, volt bőven hely stb. Ugyanaz mint az autós utánfutó, csak sokkal könnyebb.


Sajnos nem emlékszem hogy pontosan hogy kellett tolatgatni, egyszerű volt és nem igazán gyakoroltuk, nem volt semmi kihívás benne.

2018. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A balról tolatás lényegesen könnyebb, jobbról elég nehezen dugja ki a fejét az ember az ablakon, hacsak nem zsiráf.


Meglett a jogsim, egyből mehettem a wabererhez, éjjel 3-kor jobbra tolattatott be velem a rámpához akihez beosztottak, ott őrjöngött az idegtől...naná, hogy nem ment.

Szép nagy szopóka ez a kamionozás, ha nincs az embernek rutinja még.

2018. máj. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!