Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az Aréna pláza parkolójában...

Az Aréna pláza parkolójában van fekvőrendőr?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de elég alacsony az autom és sokszor lekoppan az alja a fekvőrendöröknél. Jövő héten ott szeretnék parkolni és sok parkoló bejáratánál vagy bent a parkoló részen szokott lenni. Köszi a választ előre is!

2018. máj. 30. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima fekete-sárga lecsavarozható fekvőrendőrök vannak csak, de abból elég sok. (Én is ültetve járok)
2018. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem olyan magasok? Neked mennyire van megültetve az autód?
2018. máj. 30. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, a sima alap fekvőrendőr. Nem ezek az épített sz/rok. Azokon én is sokszor fennakadok.


55-60mm-rel van lejjebb, mint a gyári

2018. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor az enyém is átmegy rajta simán.Köszi!
2018. máj. 30. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
nem a fekvőrendőr lesz ott a para, hanem a rámpák eleje/vége, orr leérhet a kocsi alja
2018. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan meredekek a rámpák?
2018. máj. 31. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy le fog ott érni.

De egyszerűen parkolj azon a szinten ahol behajtasz és nem lesz gond. Én is így szoktam.


#1

2018. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ott szerintem se ér le, voltam már ilyen helyen és nem ért le de köszi a választ! :D
2018. máj. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!