Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sokan lehetnek, akiknek van...

Sokan lehetnek, akiknek van CE jogsija, de nem dolgoznak vele?

Figyelt kérdés
Nekem is van, de félek vele dolgozni, rengeteg rémhírt hallottam. Meg sosem tudnám feldolgozni, ha balesetet okoznék.

2018. jún. 4. 02:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Matematikailag a kettőnél több, már sok...

Természetesen vannak, akiknek van C+E kategóriás jogositványuk, de nem dolgoznak vele.

Föleg az a korosztály, amelyiknek még megadatott a MHSZ-nél jogositványt szerezni, de a fiatalabbak között is vannak akik megszerezték a C+E kategóriát, mégsem az autó vezetés a munkájuk.

Nem is értem mire irányul a kérdés, az teljesen természetes, hogy a jogosítványból kifolyólag van az illetőnek egy plusz szakmája, viszont nem abban dolgozik.

2018. jún. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1-es, tulajdonképpen azt vártam, hogy számszerű pontos adatot mondj arról, mennyi embernek van ilyen jogosítványa, itthon, illetve külföldön...

Semmi másra nem irányult a kérdés, komolyan.

2018. jún. 4. 06:48
 3/20 anonim ***** válasza:

Igen, és tényleg nem jó őket hirtelen az útra engedni. Mert mondjuk van egy akármilyen cég, foglalkozik valamivel - nem fuvarozással - de néha szaladgálni kell ide - oda autókkal. Vesznek egy 7.5 tonnás teherautót, és szólnak: - Józsi! Ugye, hogy te annó a seregben megcsináltad a C - t?


- Ja, vezettem a Zilt, akkor '87 - ben fél évig.


- Jó, akkor te viszed el azokat a ládákat a Kovács BT. - nek Bivaly.asznádra.


És ekkor látni az úton, hogy Józsi kocsit hajt, mereven előre néz, markolja a kormányt, 80 - nal megy, mögötte kamionok kígyóznak, mert arra emlékszik, annyi a megengedett nagy autónak.

2018. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Biztos van, de nem sok.

Egyrészt sofőrhiány van, és a fizetések elég magasak.

Másrészt nem két fillér egy C+E, aki ennyit befektet nyilván nem véletlenül teszi

2018. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért csináltad meg a jogsit rá, ha félsz vele dolgozni? Semmi kötekedés csak kíváncsi vagyok.
2018. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ingyen volt, nekem is.

De pont ma jelentkeztem egy céghez, szigorúan mazsolaként, és avval a kikötéssel, hogy 1-2 hónapot fogják a kezem, amíg rendesen nem megy.

Ahol élek, ezen a környéken minden második állás:

Sofőrt keresek erre, arra, amarra.

Szinte más sincs.

Anno a b-s jogsinál is sokat tököltem, mire ki mertem menni a forgalomba.

2018. jún. 4. 15:00
 7/20 anonim ***** válasza:
Én B jogsival miután megkaptam, rá két hétre már haverommal Debrecenből Pestre mentem egy 3,5 tonnás sprinterrel. :D
2018. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én meg elmentem a postához, barkas-ra, csomagozni az V. kerületbe Bp-en. :)

Néha felsírok emiatt álmomban.

Kamionozás hozzá képest lófütty.

nosztalgia. :)

https://www.youtube.com/watch?v=ahdlUTSADaE

2018. jún. 5. 00:54
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem kimaradtak az ilyen járművek. :D
2018. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Addig orulj, amig veszi a faradsagot a ceg es normalisan kitanit....

A fizetesek magasak, meg tuti olyan mondja aki nem ebben dolgozik.....

25 munkanappal napi 13 ora, es 300.000 forint, ha neked olyan magas akkor sulyos gondok vannak nálad.....

2018. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!