Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan kéne megoldani, hogy...

Hogyan kéne megoldani, hogy ne kelljen sokat fizetni?

Figyelt kérdés
Hétfőn megy külföldre és a szüleim kivisznek Ferihegyig. A2-es terminálról megy a gépem de nem akarom, hogy még ráfizessen egy csomó pénzt arra, hogy bevisznek a parkolóba. Hol tegyenek le ahonnan már betudok sétálni? Tudom fura kérdés de még nem Voltam a reptér környékén sem. Illetve Hétfőn 6 óra körül mekkora forgalom szokott lenni arra felé ha a Szolnokról megyünk? Egyáltalán Mit írjak be a google mapsbe? Bocsi de kicsit rástresszeltem

2018. jún. 8. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Több parkoló van, a bud.hu oldalon részletesen látszik, hol mennyi ideig lehet ingyen parkolni. A terminál előtti utakon pl 5 perc ez az idő, az ennél minimálisan távolabb lévő parkolóban azt hiszem 15 perc. Utána valóban elég komlyak a tarifák.


A forgalom reggel 6-kor a rövidke reptéri bekötőutat leszámítva gyér.

2018. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

5 percre ingyenes a terminál. Átmentek a sorompón, kértek egy bilétát hozzá, a terminál előtt kiugrasz, puszi puszi, ők mennek balra, te jobbra. Ennyi fér bele a hiéna lehúzós szemétláda gci magyar reptér üzletpolitikájába. Jelenleg úgy hívják ezt a szrkupacit, hogy liszt ferenc repülőtér, de googli okos, ferihyegy 2-t is megérti.

Egyébként ha picit hosszab búcúst akartok venni, nem kell bemenni a sorompón túlra is. A felhajtó rámpa előtt el lehet menni balra ott, ahol a sok txis hiéna parkol. Onnan is felsétálhatsz kb 3 perc alatt.

2018. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!