Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres/sikertelen forgalmi...

Sikeres/sikertelen forgalmi vizsga után mik a teendők?

Figyelt kérdés

Szerdán fogok menni először forgalmi vizsgára, mivel még ez az első alkalom nálam ezért még nem tudom, hogy a továbbiakban mik a teendők.


Sikeres forgalmi vizsga esetén mi történik? Kapok valami igazoló lapot, hova kell elmennem megcsináltatni a friss jogsimat, mik kellenek hozzá és kb mennyi idő múlva kapom meg a jogosítványomat?


Sikertelen vizsga esetén pedig hol tudok jelentkezni és mennyi idő múlva kapok új időpontot?



2018. jún. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Sikeres eseten 3 vagy5 nap múlva erre nem emlékszem pontosan kell elmenned az igazoló lapert amit lekell adni az okmány irodában.


Sikertelen eseten pedig azonnal elmehetsz kérni vizsgajelentkezest mivel nyár van igy 1 hónap biztos lesz mire új időpontot kapsz

2018. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És sikertelen vizsga esetén kötelezően kell még venni órákat? Illetve tanévközben általában tovább kell várni az időpontokra?
2018. jún. 18. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oktatód úgy érzi, hogy szükséged van még Neked, vagy az ő pénztárcájának rá, akkor kötelezhet...
2018. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer buktam, egy hét után mehettem újra, de hallottam olyat is hogy valaki hónapokat várt rá.
2018. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!