Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 6 hónapra be vonták a jogosítv...

6 hónapra be vonták a jogosítványomat, én vagyok a családfenntartó! Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
18.hibapontot elértem ezért 6 hónapra be vonták a jogosítványomat, de futárként dolgozok, abból él a család. Feleségem 32 hetes iker kislányokat vár és veszélyeztetett terhes, 63km-re járunk orvosi vizsgálatra és ott is fog szülni a koraszülött centrum miatt. Családtagjainkra nem számíthatunk messze laknak nagyon. Veszélyben van a család megélhetése, miből tartom el a családomat?? Munkaügyi bíróság és Kormányhivatal el küldött minket :( senki nem segít nekünk. Tanácstalan vagyok. Mi lesz így a pici lányaimmal és feleségemmel, az egész családdal ?? Vízsgálatra se tudom el vinni, látogatni se tudom majd a kórházban. Valakinek van ötlete?
2018. jún. 18. 18:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna gondolkodni, mikor a szabalytalansagokat elkovetted.
2018. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem basztatást kértem..

-2 alkalommal biztonsági öv

- 2 alkalom telefon

- Bukósisakot nem kötöttem be

NEM EMBERT ÖLTEM!!!

SEGÍTSÉGET KÉRTEM NEM ELTAPOSÁST!

2018. jún. 18. 18:17
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
10 éve van jogosítványom, de még egy büntetőpontom sincs... az, hogy te összeszedtél 18-at... hát elmond mindent mennyire vagy felelősségteljes, és nyilván nem véletlen jött össze. aztán meg idejössz rinyálni. De most komolyan. Mit vártál?
2018. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
ja ráadásul 3 év alatt 18 pont szép teljesítmény. Vegyék is csak el, ilyenek nem kellenek az utakra.
2018. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Én is 10 éve vezetek, sose kaptam pontot. Nem tudom te mit művelhetsz az utakon...
2018. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom peches mint a szar, hogy mindig kiszedik a fakabátok és jól megbsszák. Tanács: ha yardot látsz, inkább tegyél egy kerülőkört egy tömb körül, és rázd le őket.
2018. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

"Gondolom peches mint a szar"


Ez nem pech. 3 év alatt 18 pont több, mint pech. De még ha pech is, akkor pár pont után nem folytatom amiket addig csináltam, nem?

2018. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, ezek a dolgok nem mentesítenek a szabály be nem tartása alól.


Öv? 3 másodperc becsatolni...

Telefon? Ne vedd fel vagy állj félre vagy hangosítsd ki...

2018. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni az Aldiba.
2018. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon peches vagy. Én 25 éve vezetek, 2.2 milla körül járok, mindig kézből telefonálok, ritkán vagyok bekötve, gyorshajtók stb. Aztán rám se bagóznak.
2018. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!