Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

KRESZ vizsga után autós iskola váltás?

Bejelentkeztem az egyik iskolához tanfolyamra. Elektronikus rendszeren megy az egész (e-titán), a KRESZ-t már egy ideje megcsináltam. A vezetést kellene elkezdeni, viszont nem kapok oktatót. Bementem személyesen, azt mondták azt is a rendszeren belül kell igényelni. Ezt én megtettem, de semmiféle visszajelzést nem kaptam 2 hét múlva se. Aztán ismét igényeltem, most járok másfél hétnél és még mindig semmi. Azon gondolkozok, hogy átmennék másik iskolába és azt szeretném megtudni, hogy van e erre lehetőség, vagy muszáj itt végigcsinálnom ha elkezdtem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vezetés, oktatás, autósiskola

júl. 11. 18:34  Privát üzenet  

A válaszok

A kresz után a kartonomat 1 héten belül megkapta az iskolavezetője, és telefonon kért hogy válasszak oktatót, mert annak a nevét írja bele a kartonba. Mivel már megvolt a választott ember, 2-3 napon belül hívott hogy mikor kezdjük az első órát.

Nekem telefonomba nem kerül egy óra se, csak ha le szeretném mondani, mindig előre be ír a naplójába, és az úgy is van.

Azt mondják a karton a lényeg, amit ha kiad az iskola, beviheted máshova, vagy valami ilyesmi.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 11. 19:54 Privát üzenet
Szegeden a Csillag Autósiskolában 3 nap után kiadták a kartonomatbés elkezdhettem vezetni! Már 20 óránál járok az első hónap utàn.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 12. 09:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iskola váltás, most vagy soha?
Autós iskola váltás?
Autós iskola váltás menete?
Autós iskola váltás? Segítség!
Segítségre lenne szükségem autós iskola váltás ügyben! Válaszolnátok pár kérdésemre? (lent)
Valaki segíteni? Tehetek még valamit ezesetben?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!