Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ vizsga után autós...

KRESZ vizsga után autós iskola váltás?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem az egyik iskolához tanfolyamra. Elektronikus rendszeren megy az egész (e-titán), a KRESZ-t már egy ideje megcsináltam. A vezetést kellene elkezdeni, viszont nem kapok oktatót. Bementem személyesen, azt mondták azt is a rendszeren belül kell igényelni. Ezt én megtettem, de semmiféle visszajelzést nem kaptam 2 hét múlva se. Aztán ismét igényeltem, most járok másfél hétnél és még mindig semmi. Azon gondolkozok, hogy átmennék másik iskolába és azt szeretném megtudni, hogy van e erre lehetőség, vagy muszáj itt végigcsinálnom ha elkezdtem?

2018. júl. 11. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A kresz után a kartonomat 1 héten belül megkapta az iskolavezetője, és telefonon kért hogy válasszak oktatót, mert annak a nevét írja bele a kartonba. Mivel már megvolt a választott ember, 2-3 napon belül hívott hogy mikor kezdjük az első órát.


Nekem telefonomba nem kerül egy óra se, csak ha le szeretném mondani, mindig előre be ír a naplójába, és az úgy is van.


Azt mondják a karton a lényeg, amit ha kiad az iskola, beviheted máshova, vagy valami ilyesmi.

2018. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szegeden a Csillag Autósiskolában 3 nap után kiadták a kartonomatbés elkezdhettem vezetni! Már 20 óránál járok az első hónap utàn.
2018. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!