Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győri Széchenyi István egyetem...

Győri Széchenyi István egyetem kollégiuma környékén milyenek a parkolási lehetőségek?

Figyelt kérdés

Ősztől valószínűleg oda járok, és úgy néz ki, hogy autóval fogok közlekedni. Van az egyetemnek külön parkolója? Esetleg valami fedett hely? Előfordulnak rongálások arrafelé? Hogy oldjátok meg, akik hasonló cipőben járnak?

Köszi a válaszokat előre is.



2018. júl. 20. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyetemnek vagy elég jó őrzött parkolója. Fedett csak a tanároknak jár.

Nézd meg a térképen. Reggel ott áll egy biztonsági őr bácsi a (p3-as parkoló), csak hallgatói kártyával enged behajtani.

De nagyon sok és INGYENES parkoló van a környéken.


[link]


A hátsó parkoló a Mobilisnél is jó, ott mindig van hely.

Illetve a 26-os épület körül szerintem a legjobbak a helyek, mert védett és nem tűz a nap oda sem annyira

2018. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nyilván az egyetem védett parkolója fizetős. Mennyibe kerül ez?
2018. júl. 20. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ingyenes az összes parkoló. A fedettek, a parkolóházban ami csak tanároknak jár, mert belépkártyás.

Minden más hely ingyenes, aki hamarabb odaér alapon.

2018. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az szuper. És szokott hely lenni mindenkinek vagy nagy a versengés a parkolókért?
2018. júl. 20. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor mész. Reggel néha nehéz helyet találni, de akad van.

Ha fullon van az összes mégis, akkor el kell menni az egyetem mögé, a Mobilis-Lapos és a töltés között van kavicsos parkoló, ott 100 % hogy van hely.

[link]


Jelöltem térképen, de régi az utcakép, már nem így néz ki.

2018. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj, de jó lett a link...


[link]

2018. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Harmadszorra csak össze jön :D


[link]

2018. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, bízom benne, hogy nem lesz gond. Köszönöm szépen a segítséget :)
2018. júl. 20. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!