Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Te melyik lehetőséget választa...

Te melyik lehetőséget választanád ez esetben?

Figyelt kérdés

egyszeri alkalmas 2x40km.-es utazásra két alternatíva adott. az egyik menetideje kb. 15-20 perccel hosszabb a másiknál, viszont nagy eséllyel van ülőhely és wc. viszont az aktuális céltól megérkezve is jó 1,5 km távolság.

a másikon tömegnyomor uralkodik és nem biztos hogy lesz ülőhely, de rövidebb a menetidő, és a célodtól lerak 500m-en belül. viszont az ára közel 200 Ft.-al több. ti a vas, vagy a gumikerekű szekeret választanátok egy ilyen helyzetben?


2018. júl. 24. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sietsz, nem sietsz? Szereted a kényelmet, vagy elálldogász azalatt a 40km-en tömegnyomorban is? Szakad éppen az eső? Süt a nap, szívesen sétálok 15 percet?

Komolyan megért egy kiírást ide egy ilyen kérdés??? :-)

2018. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40 km az semmi, megvan negyed óra alatt, annyit tudok állni.
2018. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedéssel az a 40 kilométer közel egy óra utazás is lehet.

Ezzel együtt én sem értem a kérdés miértjét, embere válogatja, kinek melyik szempontok a fontosabbak.

Egy egészslges felnőttnek nem probléma másfél kilométert sétálni, van aki szereti a sétát, és van, aki nem.

A busz, vonat közötti választás is attól függ, mi az, ami fontos illetőnek. Az egyik embernek nem gond, hogy állva, tömegben kell utazni, a másik ezt nehezen tűri, inkább utazik többet, de kényelmesebben.

2018. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól összeszedted az előnyöket, de igazából magadnak kell eldöntened, mi a fontosabb. Én a mai, mifelénk kellemes időben például tuti inkább vonatoznék és sétálnèk, mintsem egy buszon aszalódjak, de mondjuk ha sietnék, lehet nem ringatnàm a fenekemet a vonaton.
2018. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem sietek reggel a dolgomra, akkor azt az utazási módot választom, ahol még embernek nézik az utast. Például, ha olyan busz/vonattípus jön, amiben egyetlen olyan ülés nincs, ahol egy amputálatlan lábú ember el tudná helyezni a lábát mindenféle feljövő vasaktól, dobozoktól, üveglapoktól, szembeforgatott, ülésedig érő másik utastól... netán féllábon kéne állnom, egy vécéajtónak nekinyomva, akkor hajlamos vagyok kivárni a következő, normálisabb járművet, vagy elmenni más módon, akkor is, ha 15-20 perc lemegy emiatt az életemből.
2018. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!