Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogy működik a büntetés?

Ilyenkor hogy működik a büntetés?

Figyelt kérdés
Szóval minden vasárnap megyek Szentendrére és eddigi figyelmetlenségem okán az M4-Vecsési résznél kaptam egy pótdíj fizetési felszólítást. 3x mentem már el ott,azaz ebben a hónapban minden vasárnap. Most várhatom akkor a 3 birságot?Hallottam olyanról hogy ilyenkor 2-t összevonnak és csak azt kell kifizetni...Ilyen van tényleg?

2018. júl. 27. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen megfogod kapni mindhármat
2018. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az első válaszban szerepel: mindet megkapod.


Nem ők vonják össze, a megbírságoltnak van lehetősége – adott feltételekkel és adott módon – pótdíjmaximalizálást kérnie: [link]

A kép a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. honlapjáról készült: [link]


Részletes szabályozása megtalálható az autópályák, autóutak és főutak használatának díjáról szóló 36/2007. (III. 26.) GKM rendelet 7/A. § (12) bekezdésében. A rendelet teljes hatályos szövege elolvasható, például, itt: [link]

2018. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!