Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért lehetett látni most...

Miért lehetett látni most vasárnap (07.29) olyan sok helikoptert Budapesten a Margitsziget környékén?

Figyelt kérdés
Olyan volt mintha sétarepülőztetés zajlott volna. Volt vagy 5-10 féle gép. Rákerestem a google-on, de nem találtam semmi magyarázatot.
2018. aug. 1. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Volt valami kis helyi rendezvény. A kutya nem tudott róla. Valami Pest környéki kis faluban, Mogyoródon vagy hol szaladgált körbe pár autó... hogy is nevezik... ja, megvan,Forma-1 Magyar Futam. Lehet hogy a gazdagabb VIP nézők a Margitszigeti Nagyszállóban szálltak meg.
2018. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, mert ÉK irányba mentek, majd onnan jöttek vissza a helikopterek. Mondjuk akkor jó sok VIP vendég lehetett, mert 2-3 percenként jöttek-mentek a gépek.
2018. aug. 1. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez minden évben így van a Forma 1 Magyar Nagydíj idején, mert a vagyonosabbak közül elég sokan a helikoptert választják a pálya és a város illetve a repülőtér közötti közlekedésre.
2018. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pesti oldalon a rakparton van ilyenkor minden évben kijelölve számukra egy leszállóhely, onnan hozzák-viszik a VIP vendégeket a Forma-1-re.
2018. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A budai oldalon szállhattak le a gépek, az Árpád híd közelében, én a pesti oldalon voltam. Szerintem több száz főről lehetett szó.
2018. aug. 1. 21:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Buda Riverside Heliport
2018. aug. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!