Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A rendőr útellenőrzésnél...

A rendőr útellenőrzésnél milyen papírokat kérhet el tőlem? Milyen okmányokat kell a csomagtartómban tartanom? (Segédmotoros kerékpár)

Figyelt kérdés

Szóval,nemrég AM jogosítványt szereztem,természetesen úton is közlekednék,de benne vam a pakliban,hogy leint a rendőr. Hiába mondják,hogy általában nem szokott robogósokat nyekletni,de akár nézheti motornak is távolabbról az enyémet,mert olyan a kialakítása.

Szóval,miket kell magamnál tartanom? Gondolom személyi igazolvány,lakcímkártya, maga a jogosítvány,és még?

Az elsősegély vizsgán kapott kártyámat,vagy egyebet kell?

Köszi a válaszokat.



2018. aug. 17. 11:25
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
A jogsid kell meg egy ervenyes biztositas a motorra,azt jó napot........személyit azert nem irtam mert a jogositvany belföldön még akkor is ervenyes szemely azonossag igazolasara ha le van jarva!
2018. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nosco ***** válasza:
A motor adásvételi szerződése is jó ha nálad van. Különben nem tudod igazolni, hogy honnan szerezted!
2018. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na,ezekre voltam kíváncsi,köszönöm!

#1 Igazad van a személyi kapcsán.

2018. aug. 17. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, adásvételi fénymásolatot én is magamnál tartottam mindig. A forgalmi is le van fotózva, ha esetleg elfelejteném magammal vinni.
2018. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Boboka2 válasza:

Be kell rakni egy okmánytartóba és az ott van nálad mindig minden kis helyen.Nekem volt amikor csak a személyit kérte,de a másik már a lakcímkártyát,személyt,jogsit,biztosítás kötvényigazolást(azt mindig kérik).

Tehát ami legyen nálad;

Személyi,Jogsi,Lakcímkártya,meg a motorbiztosítást igazoló kötvényigazolás

2023. ápr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!