Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most lesz az első forgalmi...

Most lesz az első forgalmi vizsgám, érdemes pénzt adni? Akiket kérdeztem ugyan az az oktató volt és a kesztyűtartóba került a boriték

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Majd ha 3x is megbuksz akkor nincs vesztenivalód, bár akkor el kell gondolkodni a vezetésen. Másrészt én a szerzett tudásomból szeretném teljesíteni a vizsgát nem segítséggel, mert a vezetés nem buli, akármennyire is annak tűnik, aki nem ismeri a dolgokat hamar koporsó lesz a vége, a család meg majd veri a mellét hogy Ő szabályosan haladt, csak ezt lehet egy tábla máshogy tette lehetővé, amit épp leszart a gyerek.


Nem is értem hogy lehet ilyet megengedni, ennyi erővel vezessél jogsi nélkül úgy mint néhány idősebb cigány, a vizsgabiztosnak függetlennek kéne lennie mindentől, elvégre tőle függ a vizsga, meg majd azok élete is akik elszenvednek egy balesetet.

Én úgy elküldeném az ilyeneket borítékostól hogy pár évig autóssuli közelébe sem mehetnének, kár hogy erre még nem harapott senki, bár ahogy a pénzt elnézem ebben az országban.

2018. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adsz. Vezess jól és ne parázz!
2018. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem értem azt, hogy miért is került a kesztyűtartóba a pénz?

Az oktató köszönte, vagy nem köszönte szépen és eltette?

Az nem stimmel, hogy honnan tudta a vizsgabiztos, hogy mi van a kesztyűtartóban?

A vizsgabiztos dönti el, hogy sikeres volt-e a vizsga vagy nem, és nem fog a kesztyűtartóban matatni...

2018. aug. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az oktató zsebre vágta a pénzt. Ő is jól járt, meg a tanuló is, mert nem indult eljárás ellene megvesztegetésért.
2018. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!