Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudok ilyenkor autósiskolát...

Lany188 kérdése:

Tudok ilyenkor autósiskolát is váltani?

Figyelt kérdés
Nem jövök ki jól a vezetésoktatómmal, egyszerűen nem szimpatikus, folyton lemondja az órákat, de ha én nekem kell a munka miatt elnapolni, megsértődik. 26 órát vezettem le, fél évbe telt. Szeretnék már jobban haladni, jogsit szerezni, és jól is vezetek szerintem. Már előre be kellett fizetni a 30 órát. Ilyenkor is tudok autósiskolát és oktatót váltani? Ha igen, mi a menete?

2018. szept. 13. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz, bármikor elmehetsz. Viszont nézd meg, hogy mit írtál alá. Van, ahol adnak kedvezményt a tanfolyamra, de ha elmész, akkor azt visszakérik és vissza kell fizetned.
2018. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt teljes árú volt a tanfolyam. Megnézem a papíromat, köszi.
2018. szept. 13. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna...

én a 20. óra után untam meg az oktatómat (buta fejem nem lépett előbb mert már a 6. óránál kész voltam tőle) csoda,hogy nem gyilkoltuk le egymást,de talán azért mert nem sűrűn találkoztunk,volt idő lehiggadnunk mindig.

Bementem a suliba vezetés után az idegtől fuldokolva elmondtam,hogy másik oktatót szeretnék. Mondták,hogy hát ez pár hét lesz.. itt eldurrant az agyam és kapásból találtak olyan oktatót akinél 2 nap múlva már tudtam kezdeni, aztán azzal gyorsan le is zavartuk a vezetést,még 4+ órát vettem és lazán levizsgáztam.

Ha sulit váltasz akkor ne egy gyors ügyintézésre számíts és van ahol drágább is a vezetés,ha nem náluk kezdted stb gyorsabb és egyszerűbb ha a suliba maradsz másik oktatót kérve.

2018. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!