Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten megéri taxizni?

Budapesten megéri taxizni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy mi az emberek többségének a véleménye róluk, de nem érdekel.Én majd leszek a kivétel :)


Jelenleg 3,5 tonnás furgonnal árut szállítók, havi 180-200 ezer forintot keresek.180 alap és minden szombat 10 ezer forint ami önkéntesen vállalható.Napi 4-8 órát dolgozok, attól függ.Amint leadtam az aznapra rám bízott címeket mehetek isten hírével, és 8 órára kapom a fizetésem mindig.

Nagyon ritkán (3 havonta 1-2x) van,hogy becsúszik egy 10-12 órás munkanap, de pl. két hetente meg előfordul,hogy bizonyos napokon 3 órákat dolgozok.

Egy pár éve itt dolgozok, szeretem, jól érzem magam jó a csapat, normálisak a főnökök is.

Viszont keveslem a pénzt, hiába éri meg a munkaidő miatt.

Az életemet elrontottam ott,hogy egészségügyben akartam dolgozni, és ennek megfelelő a végzettségem is.Ha viszont létezik szar fizetés, akkor az ott van, úgyhogy amíg egy ápoló nem keres nettó 300 ezer forintot én be nem teszem a lábam egyetlen kórházba sem mint munkavállaló.Erre pedig nem sok esély van.

Külföldi munkavállalás teljes mértékben kizárva.


Így számomra csak a gépjárművezetés maradt, viszont a nagyobb autók nem vonzanak, ezért C meg D kategóriában nem gondolkozom.

Mivel a legtöbb furgonos munkánál 10-12 órát kell dolgozni, alig több pénzért mint amit most keresek ezért nem hiszem,hogy megéri.


Így merült fel bennem a taxizás, a vidéki taxis ismerősöm azt mondta,hogy bérelt autóval 250 marad a zsebében havonta, és heti 4 napot dolgozik.(Budapest vonzáskörzetében)

Rajta kívül nem igazán van ismeretségem meg nem is vagyok képben a taxizással.


2018. szept. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
össze tudnád foglalni max. 3 mondatban?
2018. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de aki ennyit nem tud elolvasni az úgy gondolom,hogy semmi értelmeset nem tudna hozzátenni a kérdéshez.Ezt már bizonyítottad is első körben.Még háborogj egyet, aztán lapozz.Köszi!
2018. szept. 17. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
semmi gond, csak gondoltam szólok, hogy ez a gyakori kérdések, nem a gyakori regények oldala
2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


[link]


A jelenlegi munkahelyeden a munkaidőhöz képest kifejezetten jó a fizud, én nem hagynám ott a taxizásért. Ha nem elég a pénz, akkor egyéni vállalkozóként elmolyolhatsz valamivel ami termel egy kis mellékest.

2018. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

már nincs is uber, kicsit le vagy maradva. akinek ma pesti taxisként nem marad nettó 500 a zsebben, az valamit nagyon bénán csinál.

persze el kell viselni a sok gyökér utast is :) meg a sok gyökér "kollégát".

2018. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Igaz, valóban le vagyok maradva! :D

Ettől függetlenül nem taxiznék, inkább valami mást csinálnék még a meglévő mellett.

2018. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!