Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számít az valahol, cégnél pl,...

Számít az valahol, cégnél pl, hogy mikor szerzem meg?

Figyelt kérdés
Most csinálom a hivatásos jogsit . Meg iden meg akarom csinalni teljesen , a C kategória meg iden meglesz , de az E csak lehet jovore . Ez számít valahol , nézik ezt a cégek ?
2018. szept. 17. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A rutin miatt számít. De nem ezen szokott múlni.
2018. szept. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkora a munkaerőhiány az ágazatban, hogy legfeljebb minimális problémát jelenthet ez számodra.
2018. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ez a része nem számít, nincs mindenkinek annyi a zsebében hogy kicsapja mindkettő árát (+gki, pav).

Ami számít inkább, az hogy 0 rutinnal nem biztos hogy szenvedni akarnak egy sofőrrel.

Hozzánk sok munkaközvetítős sofőr jön, ők tapasztalat nélkül is felvesznek mindenkit. A jobbik eset hogy az egyik sofőr 5-10 méterre a rámpától már nyitotta az ajtót mikor beértem a telephelyre, én rátolattam, elintéztem a papírmunkákat és indultam hazafelé (ez mind 10p) mire a másiknak még csak sikerült befejeznie a tolatást. A rosszabbak folyamatosan zúznak.


Ez az, amiért inkább tapasztaltakkal dolgoznak a cégek és nehezebb elkezdeni.

2018. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Idén már nem lesz meg , csak a C. Január - Februarba lesz meg az E. Az baj , hogy nem 1 Évben lett meg ?
2018. nov. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!