Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tapasztalt kamionosok, akik...

Tapasztalt kamionosok, akik már tanítottak be kezdőt, volt, hogy valaki nem vált be?

Figyelt kérdés
Nem volt alkalmas a munkára stb...
2018. szept. 19. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak az nem válik be, aki nem akar dolgozni.

Néha én is nagyon pöpec palinak hittem magam, aztán sokszor a 90 fokos jobbra hátra szűk tolatásnál nagyon meg tudtam szenvedni.

2018. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
75%

Én nem mondom magam tapasztalt kamionosnak, nem is a tipikus kamionos melót nyomom, hanem multidropozok. Olyan mint a furgonos áruterítők, de nyergessel raklapokat szórok.

Az előttem lévő csókát 2 hét után zavarták el, a másik nyergesen lévő szintén 2 hetet dolgozott, azalatt 3 sérülést okozott.

Nem alkalmas mindenki mindenféle munkára.

2018. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#1

A rossz oldalra 90 fokos tolatás mindig is cumi lesz szűk helyen, bármekkora király vagy :D

2018. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem mondom magam tapasztalt kamionosnak, nem is a tipikus kamionos melót nyomom, hanem multidropozok. Olyan mint a furgonos áruterítők, de nyergessel raklapokat szórok."


Ez az igazi kemény meló. Az, hogy naponta mész autópályán 700 km-t, heti 2 lerakóval, nem nagy kunszt.

2018. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#4

Szerintem mindkettőnek megvan a nehéz és a könnyű oldala.

Én ismerem a legtöbb lerakót, ritkán jön be 1-1 új, de nagyon sokat kell szűk helyeken tolatgatni, fárasztó.

Aki nagy távokat megy annak a legtöbb csak pálya, de szinte mindig ismeretlen helyeket kell megkeressen, a gps pedig képes cumi helyekre bevinni a kicsivel hosszabb, de gyorsabb/könnyebb út helyett. Pl nem irigylem azokat akik dél-nyugat angliában ismeretlen helyre mennek :D

2018. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen, elég sokszor alakul így.

Nem mindenki tud hetekig távol maradni a rokonságtól, és ez a gyakorlatban rögtön ki is derül, telefonon nem lehet mindent elintézni külföldről. Persze van hetelős meló is, azt is meg lehet próbálni.

2018. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!