Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van e transzfer szolgálat...

Van e transzfer szolgálat Nagykanizsa felé a reptérről?

Figyelt kérdés
Nagykanizsára szeretnénk lejutni a reptérről,a legegyszerűbb módja transzfer szolgálattal lenne .Sehol nem találok információt.Esetleg valaki tud vmit ajánlani?

2018. szept. 22. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Betűcserét vétettél. Eljutni szeretnél Nagykanizsára, nem lejutni.

(Ha már számít a szint, Nagykanizsa területe, jellemzően, 10 m-rel magasabban van a tengerszinttől, mint a Liszt Ferenc repülőtér. Az igekötő használatból gondolom, hogy budapesti repülőtérről van szó, mert van több repülőtér is az országban.)

Megoldás lehet számodra a BUDTRANSFER, a TAXI KANIZSA, vagy a FOXTRANSFER.

2018. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😄 Igen a Budapesti reptérre gondoltam,és igen,eljutni szeretnék Nagykanizsara.Nekem azért lejutni,mert délebbre fekszik Pestnel.Bocs,hogy ezzel felkavartam lelki világosan.Koszonom a foldrajzorat.Es a tippeket! Rakeresek a neten.
2018. szept. 23. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh, azért az ilyen, teljesen hétköznapi és mindennapos szóhasználatért beszólni eléggé kötekedő jellemre vall... Különösen azért, mert ez messze nem egy lenéző,pesties beszéd, hanem abból ered, hogy amikor az emberek még szinte soha nem mozdultak ki falujukból, általában valamilyen komoly ügyben kellett az adott környék feudális központjába vagy épp a királyi udvar elé járulnia. Ami ráadásul valamilyen magaslati erősségbem helyezkedett el. Tehát egyrészt tisztelet, másrészt valós fizikai tényezők vezérelték ezt a szóhasználatot.
2018. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a védelmet!!! Mindenhol vannak trollok,én már meg sem lepodok,ha beszolnak.
2018. szept. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!