Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvánnyal rendelkezők,...

Jogosítvánnyal rendelkezők, ti mennyire éreztétek magatokat felkészültnek forgalmi vizsga előtt? Mesélnétek, mennyire volt szigorú vagy elnéző a vizsgabiztos?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én felkészültnek éreztem magam, egészen addig, míg a vizsga napján le nem esett az első hó abban az évben. Na ott egy kicsit elbizonytalanodtam, ami látszott is, mert a vizsgabiztos azon problémázott, hogy lakott területen belül lassan megyek. Életemben először vezettem hóban, persze, hogy nem száguldoztam. Aztán a sarokra visszatolásos (fogalmam sincs mi a hivatalos neve) megfordulásnál felmentem a járdára, amiért meg is buktatott. Hozzáteszem, hogy a járda és az út tökéletesen egybefolyt a hó miatt, szóval lövésem sem volt, hogy meddig tart az út, és hol kezdődik a járda.


Aztán második alkalommal már jobban ment, csak kisebb dolgokba kötött bele a vizsgabiztos. Persze miután végeztünk és visszamentünk a kiindulási helyre megkérdezte, hogy "maga át akart menni ezen a vizsgán?". Én meg rávágtam, hogy "persze, hogy át akartam", mire megszólalt, hogy "jó, akkor átment". :D

2018. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem siettem soha, a 4. plusz órán már éreztem azt,hogy nyugodt szívvel neki tudok kezdeni a vizsgának. Így mentem is vizsgázni, a vizsgabiztos jó fej volt,így nyugodt is tudtam maradni végig, mert nagyon jól hangulatba telt a vizsga. Egyetlen hibám az volt amikor sikeresen lefullasztottam az autót indulásnál, miután zöldre váltott a lámpa. Nem mondanám se szigorúnak se elnézőnek.
2018. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tisztában voltam vele, hogy meg is bukhatok a forgalmi vizsgán, de több napos izgulás után a vizsga előtt két nappal arra csodálkoztam rá, hogy nem foglalkoztat a vizsga olyan szinten, hogy "mi lesz, ha...", az lett a vezérfonal, hogy csinálom, ahogy tudom, majd lesz valahogy, legrosszabb esetben megbukok.

Egy rendes vizsgabiztost kaptam (igen, ez szerencse is), nem éreztette, hogy ott ő a nagyfőnök, sőt olykor adott tanácsot, nyugodt hangon beszélt, nem utasítgatott.

Vissza vezettem a kiinduló ponthoz, gratulált, és már át is ült a következő vizsgázóhoz.

2018. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Felkészültnek éreztem magam, de tudtam, hogy az izgulástól lehet bénázni fogok. A vizsgán egyszer egy útjavítás miatt kirakott 20-as táblát nem vettem észre, és 50-nel mentem, egyszer kintfelejtettem az indexet, a végén pedig egy piroslámpánál a belső sávban maradtam, de meglett a vizsga.
2018. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A vizsgabiztos jó fej volt, mielött elindultam volna 10percig beszélgettünk, próbálta oldani a feszültségemet.
2018. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem most augusztusban volt, nem volt semmi extra. Egyedül a parkolást éreztem úgy hogy még lehetett volna gyakorolni de ahogy szokott lenni, vizsgán jobban ment mint sima vezetésnél ( hátra párhuzamos ). A vizsgabiztos nálam kb. 2 mondatot mondott egész végig. Az elején elmondta a vizsga menetét, a vizsga kb. háromnegyedénél meg már mondta hogy "jólvan, mehetünk vissza"(még egy egyirányú utca lett volna hátra és utána mentünk volna vissza a központba). Elsőre sikerült. Ne parázz rá, nyugodtan csináld, gondolj arra főleg az elsőnél hogy nem dől össze a világ ha nem sikerül, nagyon sokan vannak akik 3-4. re mennek át és a mai napig balesetmentesen jól vezetnek. :) Sok sikert!
2018. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vizsgámon nagyon izgultam, aznap reggel hánytam is, már annyira rosszul voltam... Csak hogy tetézzem a dolgokat, a legszigorúbb vizsgabiztost kaptam, szóval a bukás garantált volt nála... Igaz figyelmetlen voltam, de végül megbuktam... És szemrehányásokat tette a végén, szóval az vizsga elég rossz volt... Tegnap voltam másodjára, így igazából tudtam mire számítsak... Sikerült a női vizsgáztatót kapnom, aki a legrendesebb és leghumánusabb vizsgabiztos az összes közül, akik erre felénk vizsgáztatnak... A parkolásnál még segített is picit, mert látaa hogy ott nagyon izgulok.. Tételem is könnyű volt, egy merőlegesen jobbra hátrát kellett parkolnom, U megfordulás, a többi városi vezetés volt... 45 perc alatt meg is lett sikeresen. :) Szóval nagyon boldog voltam!
2018. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!