Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a KRESZ vizsgával kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Mennyire volt nekez? Mi volt az a temakor amiből több kérdés volt?

65pont kell a sikeres vizsgához?


2018. okt. 17. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jók a tapasztalatok a KRESZ vizsgával kapcsolatba.
2018. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én marha sokat tanultam rá, 3-szor elolvastam a KRESZ könyvet, illetve csináltam ezerrel a teszteket. Utóbbi volt a leghasznosabb. 100 százalékos lett a KRESZ vizsgám elsőre. Szóval, ha megtanulod, akkor menni fog és akkor nagyon könnyű! :)
2018. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkesen megtanulod, és akarod is érteni akkor elsőre is sikerül az embereknek, az olyanok mint én aki hébe-hóba bele lapozott örülhet ha 2-3. nekifutásra sikerül.

Kimondott témakör nincs elején, végén könnyűek vannak, a kérdéssorozatok közepe felé vannak a 3 pontosak, meg a fejtörősek, 4 ember közül kinek van elsőbbsége persze táblák, és lámpák nélkül, nehezítésként.

2018. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A KRESZ vizsga egy könnyed felmérő, ahol csak az bukik meg, aki felkészületlenül megy oda.

Meg lehet bukni, de csak magát okolhatja az illető, nem a néhány tesztsor magolásával kell tanulni.

A 10 hibapont lehetőség rengeteg, és nem is az elméleti vizsgán számít a KRESZ tudás, hanem a forgalomban, ahol lár nincs gondolkodási idő, tudni kell milyen szabályok vannak érvényben.

2018. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nehéz. Sőt!

gyakorlatilag a legminimálisabb KRESZ-ismeretekkel kitűnőre meg lehet csinálni...

2018. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!