Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a PAV vizsga?...

Mennyire nehéz a PAV vizsga? Gond ha az helyett a C kategóriával kezdem?

Figyelt kérdés
Még várnom kell, hogy mehessek PAV vizsgára, addig gondoltam elkezdem a C kategóriát.
2018. nov. 4. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, azt szűri csak ha valami gond van a toronyban. Csinálhatod utólag is, de azt fontos tudni, hogy Magyarországon PÁV nélkül 7,5 tonna felett nem dolgozhatsz. Ha esetleg utólag jön egy bukás akkor kiszórtál egy rakás pénzt a C-re.
2018. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha az ember nem akarja nagyon megszívatni magát, akkor a PÁV-al kezd...az csak 8ezer vmennyi, és igazából nem egy lehetetlen dolog, neten részletesen le vannak írva a feladatok összetétele, gyakorlási ötletekkel.


ha valami miatt mégis alkalmatlan lennél rá, akkor csak 8ezret buktál a dolgon, ellenben ha a C-t megcsinálnád egy csomó pénzért, és utána derül ki, hogy a PÁV-ot nem tudod, akkor van egy jogsid, amivel itthon munkát már nem fogsz tudni vállalni, tehát pénzkidobás volt.

2018. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is a pávval kezdj!

Elég szivás lehet ha nem vagy gyors mert nem sok köze van a vezetéshez. Férjem háromszor ment mire megkapta 4 évre. Kész röhej mert már 10 éve balesetmentesen vezet csak leszámolt a cégnél és máshova meg kell a páv.

Ha számítógépes játékok mennek akkor nem lesz gond de ha nem szoktál ilyennel foglalkozni akkor tényleg inkább előbb menj el vizsgára és nézd meg hogy milyen mert másodszorra is már várni kell hogy időpontot kapj de pl harmadszorra már fél évet kellet várni rá.

Nagyon ganyé egy dolog ez.

2018. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: semmi köze a számítógépes játékokhoz. Ha a férjed nem kapta meg annak oka volt, ezt ott is elmondták.
2018. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: nem konkrét számítógépes játékok hanem gyorsaság de nagyon.

Neki pl volt egy olyan feladat hogy két sorban felvillanik mindig egy szín értelemszerüen azt a gombot meg kell nyomni amelyik színt látod, közben magas,mély hang, jobb pedál, bal pedál. Ezzel normál tempóban nem is volt gond de aztán nagyon begyorsították. Na ez nem ment neki kétszer. Mondták is neki hogy a gyorsított rész nem sikerült. És a röhej még az volt hogy a magasabb kategóriájú pávot aki csinálta (most nem tudom hányas az)ugyanazt a feladatsort csinálta mint ő. Hol itt az igazság?

2018. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell elmesélni van PÁV-om.

I-től III-ig mindenki ugyanazt csinálja, csak mások a határértékek a kiértékelésnél.

2018. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem talán a páv2 volt a legkönnyebb vizsgám. Nagyon gyors voltam, és nem hibáztam. Annyi a lényege, h 100%-os odafigyelést igényel. Szerencsére gyorsan megvannak a feladatok, tehát viszonylag rövid ideig kell fenttartsd a koncentrációt.
2018. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!