Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

A Simple alkalmazásban, parkoláskor a jármű rendszámát milyen formátumban kell megadni? Kötőjellel vagy kötőjel nélkül?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Simple, parkolás, rendszám, formátum

2018. nov. 9. 19:28  Privát üzenet  

A válasz
Én kötőjellel adtam meg, de szerindem mindegy, tudja kezelni az alkalmazás (Ha az országnál magyarország van megadva, mer azt is lehet állítani)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. nov. 20. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Past simple és past continuous, így helyes?
Past simple, igaz?
Angol házi feladatomat valaki leelenörizné? Present perfect/Simple past Ki kell választani a helyes megoldást. A válaszaimat •-tal jelőltem
Angol házimat valaki leellenőriné, hogy jó-e? A megfelelő igeidőbe kell tenni a zárójelben lévő szavakat. ( egyszerű múlt/befejezett jelen: Simple Past or Present Perfect) Amiket...
A Simple-on megyei matricát vettem, a korábban felvitt rendszám kiválasztásával egy idegen rendszámot fogadtam el. Az ügyfélszolgálatnál azt mondták, ha tudnám igazolni, hogy a...
Ha parkolásnál SMS-ben fizetek (Nemzeti Mobilfizetés), szóval ami az automatára van nyomva nagy matricával, SMS-ben a rendszám betűi és számai közé kell kötőjel, nem kell vagy teljesen lényegtelen?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!