Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Így 2018 vége felé bódult...

Vacante kérdése:

Így 2018 vége felé bódult (füves) állapotban vezetéssel megfogták. Mire kell számítsak? Elterelés az fix pénz büntetés? Jogsim ugrik? ( Hivatásos sofőr vagyok gondolom nem hatja meg őket ) ( és még a bíróság se 100%)

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hivatásos sofőr vagy még inkább valószínű szerencsére H a jogsi is ugrik...

Ilyen felelőtlen p.cs inkább ne legyen az utakon

2018. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
81%

Gondolom hasonló szankciókra számíthatszb mint az alkohol esetében. Remélhetőleg a jogsi egy darabig pihenni fogb te pedig szépen keresel magadnak olyan munkátb ahol nem fogod beszívva veszélyeztetetni mások életét.


@2: a legalizálás nem azt jelenti, hogy a beszívott állapotban vezetést is eltűrjük. Az alkohol legálisb az ittas vezetés mégis komoly következményekkel jár. Ja és attól, hogy ennek felfogása nem okoz nehézséget, még nem vagyok liberó...

2018. nov. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

na te drogos hulladék remélem elveszik a jogsidat.

miért nem lehet kulturáltan drogozni? miért kell utána kocsiba ülni?

2018. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy milyen szankciókra számíthatsz, azt nem tudom. Azt viszont biztosan tudom, hogy ha hivatásos vagy, az súlyosító körülmény.

Tehát jól sejted, nem fog senkit meghatni, sőt!

2018. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül mi lett?
2023. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!