Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az alábbi elsősegèly vizsgahelyszínekkel kapcsolatban? * 1021 Budapest, Széll Kálmán tér 3. * 1134 Budapest, Váci út 67.

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom írni, amit korábbi kérdéseknél olvastam: "Mester utcába menj, ott mindenkit átengednek".


Ezt olvastam mindenhol, oktatóm is ezt mondta. Amikor én voltam, akkor szinte minden bénázót átengedtek, segítettek, inkább oktatás jellegű volt mint vizsga.

2018. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egytértek az elsővel, ugyanezt tapasztaltam.
2018. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos a Vöröskereszt honlapján már csak ez a kèt hely van feltüntetve vizsgahelyszínkènt. Egyebkènt nekem is a Mester utcán ajánlották, de akkor ott ezek szerint már nincsen.
2018. nov. 15. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a váci útiba voltam,egy férfi vizsgáztatott,kicsit harsány volt,de átengedett annak ellenére,hogy az idegesség miatt összevissza beszéltem.

Látszott,hogy nem igazán elégedett,de sztem látta,hogy foglalkoztam a tananyaggal:) Szóval nekem jó a tapasztalatom!

2018. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!