Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Matrica nélkül mentem fel az...

Matrica nélkül mentem fel az M0-ra véletlenül. Mennyi időn belül küldik ki a bírságot?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz két hete, lassan kezdek reménykedni, hogy nem fotóztak le :) Nektek mennyi idő alatt ért ki a bírság? Köszönöm a választ.

2018. nov. 16. 04:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol mentél fel rá?


Ugyanis nem minden szakasz díjköteles.

2018. nov. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos, megnéztem, ez díjköteles.
2018. nov. 16. 05:47
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ilyen esetben elvileg ha az első lehajtón lejössz, még nincs gáz. unokahugomnak 1 hónap után küldték.
2018. nov. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad a reménykedés! 😟
2018. nov. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hármas, ezt te nem annyira gondoltad át. Pontszerűen figyelik a matrica meglétét és nincs minden fel- és lehajtónál ellenőrzés. Így ha egyetlen helyen is kiderül, nincs kifizetve az úthasználati díj, megy a csekk. Nincs olyan könnyítés, hogy ha csak egy lehajtót mész, az ingyen volt...
2018. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jön a pótdíj,bírság.Ha felhajtástól számítva egy órán belül megveszed,most semmi gondod nem lett volna.
2018. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 belapus ***** válasza:
100%

2018 januárjától 1 óra türelmi idő van, ahogy fentebb írták.Ezalatt büntetés nélkül vásárolhattál volna matricát.

Régebben velem is megtörtént, nem emlékszem pontosan, de mintha 2-3 hét lett volna.

Jönni fog a csekk.

2018. nov. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, öt teljes hét letelt, nekem mégsem tűnik úgy, hogy jönni fog... Persze még 1-2 hetet várok azért.
2018. dec. 10. 06:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem bírságoltak meg végül.
2019. jan. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!