Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyíregyházán mettől meddig...

Nyíregyházán mettől meddig érvényes a napijegy és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Kiállítástól kezdve 24 óráig jó, vagy nem? Csak mert így olcsóbb lenne, mint több vonaljegyet venni gondolom. Két vagy 3 napot lennénk ott. Ha ezt nem, akkor milyen jegyet lenne érdemes vennünk? (messze van a szállás a központtól viszonylag).
2018. nov. 19. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Én 10 éve buszozok Nyíregyen, de nem tudok róla, hogy van napijegy. :O Vagy én maradtam le róla? Mert nekem is jó lenne. Míg sulis voltam diákbérlettel jártam, most jeggyel de nem valami olcsó. Egyszeri utazásra érvényes mindegyik. Akár egy megállót mész, akár tizet. A délelőtti (sárga színű) 235 Ft, egész napos (zöld színű) 260 Ft. A buszon vehető meg 360 Ft azt hiszem. De buszon nem veszek mert ott drágább.

Ha kéne segítség a buszvonalakkal kapcsban, szívesen segítek.

24N

2018. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

14 oldal.

[link]

2018. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Ezt én is köszönöm!:) Én még sosem vettem napijegyet, de az ismerőseim sem. 1300 Ft nagyon megéri pedig!!
2018. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!