Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2005-ben kezdtem el a B....

2005-ben kezdtem el a B. kategóriás jogsit, s már csak az elsősegély vizsgám hiányzik. Van értelme lerakni az elsősegélyt vagy kezdjem el újból az egészet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakd le az elsősegélyt,ha minden más megvan,akkor szerintem semmi probléma nincs,nem kell újrakezdened!Pár óra vezetést viszont vehetnél hogy biztonságos körülmények között megnézd hogy megy 5 év után!
2010. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána, de szeirtnem a kresz vizsga elévül 2 év után. TEhát kezdheted előlről...
2010. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Az igaz hogy a kresz-vizsga elévül, de csak abban az esetben ha a forgalmi vizsga még nincs meg. Tehát ha csak az elsősegély hiányzik, akkor annyit kell tenned, hogy a vizsgát igazoló kártyát elviszed oda, ahol a forgalmi vizsgaigazolást kiadják, és bemutatod, aztán megkapod a papírt és mehetsz az okmányirodába.

Az biztos, hogy néhány óra vezetést jó lenne venned, de újrakezdened fölösleges, mellesleg rengeteg pénz.

2010. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta lehet utoljára hagyni?

Logikus a klasszikus megkövetelt sorrend.

2010. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem tudok "megkövetelt" sorrendről. Ismerek nem egy olyat, aki akkor nem tudott elsősegély oktatásra járni, amikor a csoportja, és utoljára hagyta, nincs ezzel baj, és nem is akadályoz semmit.
2010. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!