Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Durván túlárazott régi motorke...

Durván túlárazott régi motorkerékpárnál, hogy lehet dűlőre jutni alkuval?

Figyelt kérdés

MZ ETZ-t szeretnék venni hobbicélra. Ez lenne a szóban forgó motorkerékpár: [link]

Ennyit nyilván nem ér, hiába van szép állapotban. Hogy lehetne úgy távozni a helyszínről, hogy az eladó is boldog legyen az érte kapott pénzzel és én se húzzam a szám, mert lenyúltak?



2018. dec. 6. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Első tippem, hogy elírt egy nullát.

Vedd fel a kapcsolatot a tulajjal és kérdez meg menyibe adná. Ha nem tetszik mondasz egy árat te, ha neki se tetszik akkor nincs üzlet és ennyi.

2018. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ezért 250 E sok ,de felébe nem adja . Retro láz van és az ex szoci térség menői felvásárolják a jó szimókat stb ezért verték fel az árakat .
2018. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ne feledd, az eladó is ismeri azt a szabályt, hogy minden árúért annyit kérhet, amennyire a vevőnek kell..ha nagyon kell, akkor nagyon megkérik az árát..


szép a moci, azt meg kell hagyni, de ennyiért már jobb állapotú japó négyüteműt is kaphatsz.


szóval, ha ez lenne a hobbid, akkor indulj a feléről, aztán meglátod..


nekem is volt ilyen 125-ös, csak én leharcoltan vettem, és tovább harcoltam vele...nagyon ment, nagyon szerettem. az itteni postás ilyennel jár, nagyon félti.(mert a sajátja)

2018. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Személyes megtekintés alkalmával vidd magaddal az általad gondolt összeget 2 és 5 ezer forintos címletekben.Mondd el az eladónak hogy miért tartod nagyon drágának az eladási árat,közben vedd elő a pénzt és "lassan" számold le neki...ha csak túl sokat kérne érte akkor elfogadja ha nem akar tőle megválni (igazából) ennyiért hagyd meg a telefonszámodat neki. Jellemzően 2 napon belül felhív és elfogadja a felajánlott összeget.(!Ez CSAK SZEMÉLYES találkozáskor működhet!Telefonban,írásban mindenki annyit kér és ígér amennyit akar de ha szembesül az "értékkel" akkor jobb mint a semmi hozzáállás is kialakulhat benne)

2018. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy nem eladó a motor, csak feltette poénból, aztán ha mégis valami őrült kiad érte ennyit, akkor odaadja. Nem ritka az ilyen.
2018. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezért jelöli hogy "OT" ra szánja...talán gyűjtőre gondol...nem tudom.Nem ritka a modell...
2018. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ebből sehogy, ha nagyon jó vagy 50.000-et talán elenged. De ahhoz nagyon jól kell alkudnod.


Durván túlárazták az utóbbi időben ezeket.

2018. dec. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a negyediket! Remélem jutok valamire.
2018. dec. 7. 10:56
 9/15 anonim ***** válasza:
A 4ik válaszolóval menjetek el hozzá ketten csengessetek be és kezdjétek el a filmszöveget közben pergessétek a stexet . A, elhajt titeket B, kinevet mennyire amatőrök vagytok ...
2018. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Látszik rajta, hogy tapasztalatból írt. Azt se hagyta ki, hogy lehet így is motor nélkül maradok. Szerintem rendben van. Meglátjuk mi lesz...
2018. dec. 7. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!