Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyíregyházán nincs rövidebb...

Nyíregyházán nincs rövidebb mód eljutni?

Figyelt kérdés
nem vagyok helybeli, azt nézem hogy a vasútállomástól a belvárosi Mekiig nem lehet valami rövidebb útvonalon eljutni gyalog? eddig úgy mentem hogy visszagyalogoltam a buszállomásig, és utána végig a Széchenyi utcán, aztán most látom google mapsen hogy direkt ki van táblázva a vasútállomástól a Meki az Arany János utcánra irányítva aztán egy kis körforgalomnál balra kanyarodni a Szarvas utcára és azon fel. jól látom hogy szinte csak ez a két használható útvonal van? mert ennek a kettőnek majdnem egyforma távolságra az útvonala
2018. dec. 10. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a legrövidebb útvonal:

[link]

2018. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de úgy látom ez sem lenne meg hamarabb, ez is 1,4 km. mint a másik két útvonal
2018. dec. 10. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem tudod a fizika törvényeit felülírni, akkor nincs igazán rövidebb út.
2018. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kéne légvonalban átlósan egy kötélpálya erre a kis részre :D indulna a vasútállomás tetejéről egy ráépített toronyból, és szépen letenne a skála előtt
2018. dec. 10. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Akkor már még jobb lenne egy teleportkapu, nem?
2018. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jogos:)
2018. dec. 11. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!