Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igye 10 ora kresz utan mar...

Igye 10 ora kresz utan mar vizsgazhatok? A 60orabol

Figyelt kérdés

Ugye netes tanfolyamot csinalok, ma fog lejarni. 10 oram van meg, A1-es jogsira megyek. Mar van jogsim robogobol, igy mar megy a kresz, csak at kellett ismetelni.

Szoval en csak 10et csinaltam meg belole. Igy igaz vizsgazhatok? 20k volt a tanfolyam, remelem nem csesztem el.



2018. dec. 18. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt irjak, hogy a kurzusban vagy a tananyagban eltoltendo minimum tanulasi ido a kurzus vagy tananyag sikeres teljesitesenek feltetele minimum 5 ora.

Nekem 11:48 lett ez az ido. Ennek ellenere azt irja ki, hogy az A-1 kategorias kepzes sikertelen. Ez miert van? :(

2018. dec. 18. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, minden egyes fejezeten végig kell menni, és a teszteket elfogadott szinten megcsinálni.


Ettől függetlenül, nem értem, hova, miért ez a nagy sietség, télen nincs motorosoknak gyakorlati oktatás.

2018. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szoval akkor igy nem is vizsgazhatok? Mellette konyvbol tanultam a suliban, szova letudnek vizsgazni.

Vagy most kezdhetem elolrol megint 20 000 ft_ert?

2018. dec. 19. 07:48
 4/5 dirtboy ***** válasza:
A kreszt megcsinálhatod de ennyi,tavaszig motorra nem fogsz ülni úgy hogy a jogsid nem lesz meg előbb hiába sietsz a kreszel.
2018. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, ezzel tisztaban vagyok. eloszor meg eppen belefertem tel alott, de most iden elcsesztem.
2018. dec. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!