Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kreszvizsgara fel tudok...

A kreszvizsgara fel tudok keszulni ha nem jarok be orakra?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es itt eleg draga ezert akarom otthon elkezdeni,de az orakra nem tudnek bejarni egyaltalan.a konyvbol egyedul is feltudnek keszulni?

2018. dec. 27. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvből nem, de CD-ről nagyon egyszerű.
2018. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A KRESZ nagyon magolós téma, szóval szerintem nem nagyon kell hozzá oktató, csak betanulod a dolgokat könyvből. De ha ezt választod, akkor a kreszvizsgás programot kiemelten használd. Nincs oktató, aki visszajelzést adjon/felmérje a tudásodat az éles vizsga előtt, szóval a lehető legtöbbször csinálj próbateszteket otthon a programmal, hogy ne élesben érjen meglepetés.
2018. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
e-learning csináltam. Simán 0 hibás lett a kresz vizsga. Nekem nem működött,hogy délutánonként ott ülök a terembe,meg nekem egyszerűbb magamba tanulni
2018. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked kell(ene) tudni, hogy ott milyen szabályok vannak, itthon csak valamilyen tanfolyam (tantermi oktatás, e-learning) elvégzése a vizsga alapfeltétele, tehát a tanfolyam díját nem lehet megspórolni.

Az egyéntől függő, hogy mennyire tud egyedül tanulni, ami nem lehetetlen, sőt ma már egyre inkább az online tanulás felé mozdul az egész KRESZ oktatás, de az sem olcsóbb, mint a tantermi oktatás.

Egyén függő, mert tévedés az, hogy a KRESZ magolós téma, akkor lehet hatékonyan tanulni, ha a tanuló érti a benne lévő logikát, ami nem bonyolult dolog, de nélküle bemagolni is nehéz, és nem is a KRESZ vizsgán lesz érdekes, hanem később, vezetéskor, amikor már elvileg gondolkodás nélkül kellene tudni, hogy ott, akkor mi a szabályos, mit lehet, és mit nem... (pl forgalmi vizsgán egyetlen szabálysértésért megbuktathatnak)

2018. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!