Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szegeden melyik autósiskolát...

Szegeden melyik autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig a Bónánál voltam, nekem nem vált be, már bukott vizsgám is van, nem is egy. Olyan autósiskolát szeretnék, ahol korrektek és nem csak a pénzre mennek. Már eléggé el vagyok keseredve, így tényleg olyan iskola kelleney ahol visszaadják a hitem.

2018. dec. 28. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Csillagban most végeztem, és elsőre átmentem a forgalmi vizsgán. Kurucz Róberthez jártam, és 36 órát kellett vezetnem nála, mire vizsgázni mentünk. Maximálisan elégedett vagyok mind az iskolával, mind az oktatóval, mind az ügyfélszolgálattal. Az órákat tudtam utalva is, és weben keresztül is fizetni, ami nagyon nagy segítség volt, valamint nagyon jó kedvezményeket is adtak nekem. Csak ajánlani tudom őket!!!
2018. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!