Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mikor hívhatok...

Ilyen esetben mikor hívhatok taxit?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom, és egyik kora reggel szeretném átfurikáztatni magam Bp egyik végéből a másikba nagyjából. Ha mondjuk reggel 6kor hívom a társaságot, akkor kb mennyi időre számítsak, hogy érkezik ki kocsi? Reggel is 10-20 percen belül tudnak küldeni kocsit egy félreeső külvárosi részbe? Vagy még előző nap este meg kell "rendelni" hogy holnap reggelre jöjjön?


Illetve még egy olyan kérdésre örülnék ha válaszolna itt valaki, hogy szerintetek kb hogy számítsak rá, hogy mennyi idő alatt ér oda? Mert hétköznapi napon, reggel, gondolom elég valószínű, hogy főleg a belvárosi résznél dugó lehet, sokan lesznek az utakon. Ezt valahogy meg lehet érdeklődni előre, hívjam inkább sokkal előbb, hogy aztán ne késsek el? Mert időpontra kéne odaérnem. Csak ilyen hülye kérdésekkel ELŐRE nem szeretném felhívni őket, csak amikor már hívok egy kocsit telefonon.


2019. jan. 8. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
előző nap kérsz egy kocsit reggel 6 ra, probléma megoldva.
2019. jan. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mi a dilemmád, egyszerűen rendeld meg előre és 5:55-kor már ott pöfög a taxi az ablakod alatt.
2019. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a City-nél szoktam applikáción keresztül rendelni.

Nem kell megadni bankkártyaszámot, csak nevet, címet.

Előző nap már lerendelem, az applikáción keresztül jön értesítés 10-15 perccel a megrendelt érkezési időpont előtt, benne az autó típusával, rendszámával.

Hogy mennyi idővel előtte kéne indulnod, azt jobb, ha magad kalkulálod, egy esetleges balesetre senki nem tud felkészülni. Egyébként az applikációban, mikor megadod az úticélt, akkor ír egy várható viteldíjat (kb. összeg) és várható érkezési időt is.

2019. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne megmondani mennyi idő, ha se az indulási, se az érkezési címet nem írod le?
2019. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Green Taxi-nal pl neten meg tudod rendelni idopontra, megmondod, hogy legyen ott 6:30-ra, akkor 6:30-kor a haz elott fog varni.
2019. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!