Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenbõl-Budapestre vezetni...

Debrecenbõl-Budapestre vezetni ilyen hóba+ónos esõt is mondanak, túl rizikós lenne vezetni ilyen távra? A többi lent

Figyelt kérdés

Holnap keso este elkell vinnem vkiket-gyerek is van- a reptérre es vissza is kell jönnöm .

Ónos esõt is mondtak, de nagyon szeretnék segíteni nekik, csak nem tudom milyen lesz az ut..

Számítsak arra hogy tisztítják az utakat? Vállaljam fel?

Tapasztalat:Debrecen-Budapest ?



#út #ónos esõ
2019. jan. 9. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan vagy, ne menj sehova!
2019. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A ferjem nem akar engedni,maskulonben gondolkodas nelkul mennék..
2019. jan. 9. 12:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó téli gumik sokat tesznek
2019. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom ,hosszu tavokon is vezettem mar, tobbezer km a hatam mögott. Hóba keveset vezettem , amugy 30.vagyok
2019. jan. 9. 12:54
 5/11 A kérdező kommentje:
A gumi az kombinalt:teli-nyari.
2019. jan. 9. 12:55
 6/11 A kérdező kommentje:
terepjaró
2019. jan. 9. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a reptérre mennek, jobban járnak a vonattal. Az késhet ugyan és ónos esőben a drót is leszakadhat, szóval pár óra tartalék kell, de még mindig jóval biztonságosabb, mint az autózás. Persze ha még valami eldugott faluból indulnának, mondanám, hogy indokolt autózni, de Debrecenből óránként mennek kenyelmes vonatok Ferihegyre, ahonnan tíz perc buszozás a reptér. Én ilyen alternatíva mellett tuti nem csúszkálnék oda-vissza végig a fél országon, hiába van tapasztalatom hosszú távú téli autózásban. (Pedig még élvezni is szoktam a kihívást!)
2019. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sajnos utolso nem igy van. Mert nekik a repulo reggel 5-6kor indul igy kb.fel 5kor ott kell legyenek. Pont ilyen koran-ejjel nincs jarat. Ha este 9kor indulnak Ferihegyig 6:50percet megy es.4korul er oda.

Kisgyerekekkel a vonaton majdnem 7ora tul hosszu. A tobbi este max10:30kor er oda es reggel 5ig tul hosszu varakozni gyerekekkel. Tehat sajnos a mav kilõve.

Amugy koszi a hozzaszolasod.

2019. jan. 9. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha megszállnak valahol? A reptér közelében elég sok a szálláshely.
2019. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az túl költséges lenne a reptér kornyékén.
2019. jan. 9. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!