Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósok, motorosok! Mennyire...

Autósok, motorosok! Mennyire érdemes közlekedési társaimmal beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
22/L vagyok lassan lejogsizok. Robogó jogsim már van (AM). Az érdekelne hogy az utakon az emberek mikor és mennyire szoktak beszélni egymással, mert pl ha látok egy érdekes autót akkor az fel kelti az érdeklődésemet és ha megállok mellette pl pirosnál és jelzek neki valamit az ciki? Minap például egy újfajta bogárautót láttam a váci úton aminek az egyszínű festése helyett szines puzzlamintha volt a festése. Milyen tapasztalatok vannak ezen a téren? Nem akartam gáz kerdest ki irni csak erdekel:))

2019. jan. 11. 08:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Régen amikor nem csak nekem volt A Omegám a városba akkor pirosnál beszélgettem velük, de ma már csak én maradtam A Omegás. Városba Swifttel járok, régi világoskék, régen kettő ugyan olyanom volt mert úgy alakult, ma már csak 1 van ,de van egy csaj akinek pont ugyan olyan Swifte van, kétszer találkoztam vele egyszer mondtam neki, de jó a Suzukid, olyan ismerős, másodszor meg mondtam neki, hogy bocsi, hogy utánozlak, bejön a kocsid. Ezek nagyon ciki momentumok voltak, de megérte. Nagyon egyedi autósokkal nem foglalkozok, pl.Porsche, de Volgásnak már mondtam, hogy milyen szép állapotú autó, ritka jól néz ki. Meg van egy első kiadás közti 105-ös Skodás akivel facebookon dumáltam kommentbe, azóta ha látom intünk egymásnak. :) , de csajokkal nem nagyon kellene, így gondolkodva, mert máskép fogják fel, netán azt hihetik "zaklatás".
2019. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát értem.:) Én például megszólítottam volna a puzzlemintájú bogár autó vezetőjét hogy ez micsoda így, de oktatóval voltam szóval nem lehetett. :DDD
2019. jan. 11. 08:29
 3/24 anonim ***** válasza:

Hát hajrá.

De inkább a parkolóba "ismerkedj" és ne a pirosnál.

2019. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi mintája volt csak egy újfajta bogár autó. :D
2019. jan. 11. 08:33
 5/24 anonim ***** válasza:

Semmi vesztenivalód nincs. Legrosszabb esetben nem válaszolnak.

Persze nyilván első a biztonság, tehát menet közben azért ne. De parkolóban, piros lámpánál oké.

2019. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha nem válaszol akkor rádudálok egy halkat
2019. jan. 11. 08:35
 7/24 anonim ***** válasza:

Vannak motoros, autós találkozók, ahol beszélgetnek, ismerkednek, és teljesen természetes, hogy ismeretlenek is megcsodálják a járgányokat.

Piros lámpánál megállva, ismeretlennek átszólni, inteni, nem kiszámítható milyen reakciót vált ki. Többnyire azért pozitív jelzésre pozitív a reakció, de az előforduló rossz tapasztalatok után meggondolják az emberek, hogy érdemes-e a másikkal tudatni, hogy "tetszik a verdád".

2019. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nyilván ha ilyet csinálok akkor tetszik de például a puzzlefestéses bogárautótól azt kérdeztem volna hogy ez az autó micsoda? És kiváncsi lettem volna mit válaszol.
2019. jan. 11. 08:37
 9/24 anonim ***** válasza:

" azt kérdeztem volna hogy ez az autó micsoda?"


Mondjuk egy ilyen hülye kérdésre, lehet hogy hülye választ kapnál.

2019. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
:/
2019. jan. 11. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!