Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nektek vitte már ki csomagot...

Nektek vitte már ki csomagot a GyűjtőSzállítás.hu cég?

Figyelt kérdés
GyűjtőSzállítás.hu nektek is rendszeresen késik és nem a megadot időbe szálit ki hanem 1 nappal később.Vagy ez csak nálam van így

2019. jan. 16. 14:39
 1/2 shark300 válasza:

Egyszer szállítottak ki nekem.


Hétfő:

Jött az email, hogy ők fognak ma szállítani.

Mondom jó, csak nem leszek itthon. Na, nézzük, milyen lehetőségek vannak... Email, telefon. Megpróbálom az emailt, szeretek veszélyesen élni.


Délben hív a futár, hol vagyok. Őt nem értesítették.


Délután ír emailt egy ügyfélszolgálatos, hogy átrakják másnapra? Nem, szerdára, akkor otthon maradok.


Szerda:

Sehol a futár, tracking szerint itt kéne lennie. Hívom (ez pozitív, hogy van telefonszám). Bent felejtette a drága, tracking semmit sem ér, hogy aszerint nála van. Jó, másnapra hozd ki ide-és-ide.


Csütörtök:

Végre megjött a mocsoknehéz csomagom.


Összességében egy olyan cégként írnám le őket, akiket nem szédít meg a modern technológia, és akikkel kín együtt dolgozni.

2020. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

holnap/holnapután várom őket egy telefonnal, remélem nem lesz gond!

Már így is halálra izgultam magam, hogy minden rendben legyen a telóval. :D

2020. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!