Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Muszáj 3 napot várni sikeres...

Muszáj 3 napot várni sikeres forgalmi vizsga után? (B kategória)

Figyelt kérdés
Legtöbb helyen azt olvastam, hogy 3 napot várni kell forgalmi vizsga után, hogy elmehessek kormányablakba megcsináltatni a jogosítványt. De az oktatom azt mondta, hogy szerinte 2 nap után is átmegy, meg máshol is olvastam, hogy simán átmehet másnapra... És így nemtudom mit tegyek, mert macerás elmennem kormányablakba és sokat várnom fölöslegesem meg nem akarok, de a jogosítvány is már nagyon kéne. Szóval szerintetek tényleg átmehet a rendszerbe előbb?

2019. jan. 17. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Várj, percek óta bőgök. Mindjárt válaszolok, csak kifújom az orrom.

Szóval ez nagyon szomorú, együtt érzek veled. Látod, már megint sírok.

Szóval mi az isten olyan sürgős? Megszületésed és a sikeres vizsga között mennyi idő telt el vezetés nélkül? Miért nem bírsz ki még 3+8 napot? De komolyan!

2019. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem , én "vizsga" után mondtam, hogy adják oda a lyogsit mert má kéne vinnem 7 embert románbó németbe szval ne izéjanak, pattanás van meg a 316 bömbi sem megy magától én meg xabály követő vagyok aztán hajrá me mek ombucman azt következmény. Így volt.
2019. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beteg szüleidet kell vinni, vagy mi múlik azon a két napon?
2019. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
100%

Jó ötlet!

Amikor kiderül, hogy a megfelelő zsebbe csúsztattad a kenőpénzt, és sikeresnek minősítették a vizsgádat, akkor azonnal/rögtön/tüstént mehetsz az ügyintézőhöz.

Tehát a válasz:

Nem muszáj várni 3 napot, hogy elmehess a kormányablakba.


Az az apróság ne is zavarjon, hogy akkor is ott fogsz kuksolni 3(vagy még több) napot, és akkor sem meg lesz hamarabb jogosítványod. :)

2019. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!