Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorkerékpárral parkolhatok...

Motorkerékpárral parkolhatok a ház előtt?

Figyelt kérdés

Erről a helyről lenne szó:

[link]

Itt felmehetek motorral a járdára, és letámaszthatom akár a járdán vagy a füvön?

Nem egy kis robogóról van szó, hanem egy ezres Hondáról. Nem ott lakom, csak néha megyek oda, de parkoló kb. 50 méterre lenne, és nem szeretném majd ott hagyni.


2019. jan. 18. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Járdán szabad parkolni motorral, ha marad mellette másfél néter.
2019. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi a "Nem"?
2019. jan. 18. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Motorkerékpárral parkolhatok a ház előtt? - erre írtam a nemet, de a konkrét helyre. Szerintem értelmesen fogalmaztam.

De újra leírom: akkor parkolhatsz a motorral a járdára, ha marad mellette másfél méter. Ez a járda szemre nem elég széles ehhez. Ám ha mégis, akkor állhatsz oda.

2019. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a fűre a pad mellé? Szerintem ott senkinek nem lenne útba.
2019. jan. 18. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb városban helyi rendelet tiltja a zöldterületen való parkolást. Én egy közepes városban lakom, több ismerősömet büntették már a közterületesek. Mindegyik olyan helyen állt, ahol rendszeresen szoktak mások is parkolni, mert láthatóan ki volt kopva a fű.
2019. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!