Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire necces naponta egy...

Mennyire necces naponta egy egy órát ingázni munkába/suliba?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Necces? Inkább fárasztó, én elálmosodtam, pedig 2x szálltam át, és zenét is hallgattam. Nem ajánlom.
2019. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem necces. Én mindig aludni szoktam buszon. Nálam átlag 45 perc oda-vissza a buszjárat (+ fél óra séta utána). Egyedül az zavar benne, hogy addig sem tudok semmi értelmeset tenni, elvesztett idő a számomra.

Az lenne a legjobb, ha értelmesen le tudnád magad foglalni közben.

2019. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kell átszállni, és van normális ülőhelyed (pl. vonaton) akkor semmi gáz nincs vele, tudsz közben tanulni, el tudod ütni valamivel az időt. Én naponta irányonként 45-50 percet ingázom, de egyszer át kell szállnom, ráadásul az út felét villamossal teszem meg, így gyakorlatilag esélytelen bármi hasznosat is csinálni közben, ez azért neccesebb, de ez is vállalható.
2019. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rosszabb, mint 20 percre lakni. De ki lehet bírni. Én olvasni szoktam, az egész jó úgy.
2019. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire, több mint egy órát ingáztam suliba évekig, bicikli + vonat + gyaloglás, minden nap oda-vissza. Második tanuló voltam így is az osztályban, jól teljesítettem.
2019. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire sem necces. Én két diplomát szereztem úgy, hogy mindvégig egy órát utaztam oda, egyet vissza, olykor naponta kétszer is. És utána egy ideig ennyit utaztam munkába is. Át is kellett szállnom, az út nagyjából felét tudtam olvasással vagy tanulással tölteni. Igazából minden csak szervezés kérdése, nagyon minimális lemondással jár csak az ingázás, ha jól csinálod.
2019. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Budapesten belül?

Necces. Az 1 órából bármikor lehet 2, télen megfagysz, nyáron megfősz a sok ajtónyitás miatt. Rosszabb esetben állhatod végig az utat minden nap oda vissza

2019. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Évekig ingáztam munkába ilyen távokon. Volt hogy busszal, vonattal, vonat+kerékpár, busz+kerékpár, vonat+busz kombóval...

Azt nem mondom, hogy mindig élveztem, de nem volt egy katasztrófa. Ezt az időt is ki lehet használni értelmesen.

2019. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Hetes, én Budapesten belül ingáztam ennyit és nem, nem lett az 1 órából 2 óra. Másfél még csak-csak, nagy ritkán, ha a régi metrók épp alattam lerohadtak, meg talán egyszer-kétszer sikerült még az M0 keleti szektor átadása előtt beleszaladnom a hétfő reggeli csúcsba az M5 bevezetőben, de egy ilyen sűrű hálózaton mindig tudsz optimalizálni.

A hőmérséklet is sokat javult, bár valóban nagyon nem mindegy, hogy milyen típusok járnak egy-egy általad használt járaton.

2019. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doros válasza:
100%

Szerintem az átlag utazik ennyit, ritka mázli, hogy a munkahely közelebb legyen, az iskola sem mindig közeli.


Le kell jönni falura, innen szerződéses busszal hordják a dolgozókat a munkahelyre. Esetleg fél órás a menetidő, néha több, de tuti nem kell átszállni.

Jó esetben, munka után a szórakozóhely is elérhető fél óra alatt - és a pestiek is rászánnak ennyi időt, pedig ugye, "Pesten minden ott van". Igen, de Budapest elég nagy.

2019. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!