Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vasárnap a belvárosban ahová...

Vasárnap a belvárosban ahová szabadon bemehetek, mert taxis vagyok, Pár percre otthagytam a kocsit. Mire visszatértem, a szabályosan a parkolóhelyen hagyott autómhoz megbüntetett a belvárosi közterületes. Jogos ez?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És mit irt az erről szóló papírra? Én nem ismerem, milyen engedélyed van, de lehet, hogy csak behajtásra és megállásra jogosít, várakozásra nem.
2019. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem droszton hagytad az autód, akkor úgyanúgy parkoló autónak számít, mint bármelyik másik autó az utcában. Jogos a büntetés.

Bárki bemehet szabadon a belvárosba, nem csak egy taxis.

2019. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogos hát, megérdemelted. Mitől lenne neked több jogod mert taxis vagy?
2019. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jogos bizony.

Pár évvel ezelőtt volt egy nagy felháborodást kiváltó eset, miszerint a mentőautóra kerékbilincset tettek. Mert ott állt, ahol nem szabad. Etikusnak nem volt etikus, de teljesen jogos volt, mert a mentős gépész nem használta a villogó kék fényt a kocsin, hanem csak úgy lerakta, hogy felmenjenek a Marika néniért a bérházba.

Ezek után mit akar egy parkolójegyet nem vásárló, vagy tilosban megálló taxis?

2019. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!