Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesti reptérről melyik...

Budapesti reptérről melyik megbízható taxitársaság vinne el viszonylag olcsón, (de marha gyorsan) Dunakeszi alsó vasútállomásra?

Figyelt kérdés
Este 9:30 körül (nem akkor száll le a gép, akkorra jutnék ki, persze, ha nincs (nagy) késés), van rá kb. 30 percem, ami tudom, hogy a menetidő, tehát közel áll a lehetetlenséghez a dolog. De melyik társaságot lehetne megrendelni előre, megbízható, de azért nem túl drága? Létezik ilyen?
2019. febr. 1. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Taxi? Megbízható és nem túl drága? 🤣

Jó, hogy nem becsületeset is akarsz.

2019. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tisztességes taxi nincsen magyarországon.

Csak hiéna, büdös geeeeci lehúzós.

Aki mást mond, vagy elhiszi, hazudik, lop , csal.Ha a repülést meg tudtad oldani, csak képes leszel a fentiek fényében tisztességes döntést hozni.

BKK futár a barátod.

A 200E busz 330Ft, és kb 10 perccel lassabb, mint bármelyik hiéna.

2019. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat! Nem tisztességeset írtam, hanem megbízhatót, tehát, amit ha megrendelek, az ott is lesz és nem koppanok a reptéren. Viszonylag olcsót írtam, nem olcsót, tehát nem a legmenőbb limuzinbérlés lehetőségére gondoltam. Mivel írtam, hogy 30 percem van olyan út megtételére, ami autóval 30 perc, ezért logikus, hogy ez az út BKK-val nem fog teljesülni.
2019. febr. 1. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Reptéren Főtaxi van. Nem kell megrendelned, kilépsz az épületből és terelik az embereket a kocsikhoz szépen rendezetten, meglepően gyorsan kocsiban leszel, csak be kell mondani, hogy sietsz.

Egyébként én Főtaxi-val járok reptérre és haza, soha nem volt semmi gond velük, nem kerültek, nem húztak le stb stb.

2019. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazàból én is a Főtaxit mondanám, mert nekik a legegyszerűbb megoldani a pontos indulást. Vedd fel velük a kapcsolatot, tisztázzátok a díjakat és hogy neked fontos a pontos indulás. Ha nem késik a géped és az elvárások tiszták, akkor nem a taxison fog múlni a dolog, nem fog 80-nal poroszkálni a külső sávban. Legyen nálad a várható fuvardíj, ne kelljen szarakodni a fizetéssel, miközben ott cincog már a vonatod az A vágányon.


Persze ettől még jöhet vastag köd, friss hóesés, nyáron durva felhőszakadás, bármikor baleset, ezek mind valós kockázatok. Szóval B terved legyen.

2019. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Taxival akkor sem utazik tisztességes ember budapesten, ezt ne feledd.

Szervezd át az életed, utazz korábban picivel. De ne támogass hiénákat.

2019. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

43%-os, akkor te ne támogasd őket és éld abban a (tév)hitben az életedet, hogy te tisztességes vagy....


4., 5. válaszolónak köszönöm a segítséget és a normális választ!

2019. febr. 13. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!