Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alkalmassági vizsgálatot...

Alkalmassági vizsgálatot jogosítványhoz végezheti a gyerekorvosom, ha még hozzá járok,19 évesen?

Figyelt kérdés

Nem háziorvoshoz járok, hanem a gyerekorvosomhoz, akihez baba korom óta járok. Viszont már elmúltam 18, most 19 éves vagyok, és holnap mennék hozzá alkalmasségi vzsgálatra, de most jutott eszembe a kérdés, hogy mi van hogyha ő meg sem csinálhatja.


Megcsinálhatja? :/



2019. febr. 3. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Engem nagyon csípett a házigyerekorvosom , nem tudott mit tenni 19 évesen automatikusan kikerültem a rendszerből, de egy emelettel feljebb kerültem és ha úgy van beugrok fecsegni vele. És igen csinálhatja vagyis csinálhatná, nekem is megtette ,de akkor 17 éves voltam.


20/F

2019. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, addig maradok amíg ő nem "ültet át" a rendszerben. SZóval ezzel nincs baj, én még így majdnem 20 évesen is "hozzá tartozom", csak nem tudom,h ogy amúgy van-e joga 18 év feletti valakin elvégezni ezt, vagypedig nem szabad?

Nem szívesen mennék át egy idegen háziorvoshoz most hirtelen, emiatt.

2019. febr. 3. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá ilyen engedélye akkor igen
2019. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. febr. 3. 20:57
 5/5 A kérdező kommentje:

Annak aki esetleg a kérdésem alapján akar tájákozódni a jövőben:


Én nagyon megszívtam, állítólag nem csinálhatja a gyerekorvos... :D Legalábbis ha már elmúltál 18, akkor nem.

2019. febr. 6. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!