Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átmentem a forgalmi vizsgán...

Átmentem a forgalmi vizsgán hova kell menni hogy kiadják a jogositványom?

Figyelt kérdés
Megvan a forgalmi vizsgám és a vörös kereszt is.
2019. febr. 6. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A petzval utcába. Kapsz ott majd kódot azzal meg az okmanyirodaba fotozkodni.
2019. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném még, ha budapesti vagy.
2019. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok
2019. febr. 6. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
És Magyarországon vagy vidéki? Mert ha egyesével köhögöd fel az infókat akkor baromi nehéz segíteni...
2019. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miután privátban megírtad, hogy Magyarországról van szó, már csak esetleg azt kéne megírnod mégis hol? Miskolc? Debrecen? Alsóbivalybasznád?
2019. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hovarju ***** válasza:
Hívd fel az iskolát, ahol tanultál, vagy az oktatót. Ők majd megmondják hova kell menned, mikor és mit kell magaddal vinni.
2019. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez év január 1-től már nem kell a Közlekedési Hatósághoz menni. Egyből okmányirodába/kormányablakba kell menni. Elektronikusan kapják meg azadatokat; 3 munkanappal a vizsga után érkezik meg, de lehet, hogy hamarabb. Nem feltétlen érdemes előbb próbálkozni.
2019. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!